فهرست بستن
دوره آموزشی

آموزش کورل CorelDraw

دوره عمومی

طول دوره

12جلسه

 

 

شهریه (تومان): 650/000

شرکت کورل یک شرکت قدیمی و معتبر در زمینه ی طراحی نرم افزارهای مختلف است در سال ۱۹۹۰ برای اولین بار اقدامات خود را به صورت رسمی آغاز کرد و از آن زمان تاکنون نرم افزارهای گوناگونی برای تسهیل اقدامات در اختیار کاربران قرار داده است.

برای اولین بار با ساخت نرم افزار CorelDraw توانست قابلیت‌های بی‌نظیر خود را به جهان معرفی کند و سرانجام با ادغام شدن با شرکت یولید در سال ۲۰۰۹ به یکی از اصلی‌ترین غول‌های جهانی تبدیل شده است. تصاویر در دو دسته‌ی جداگانه ثبت می‌شوند: برداری و پیکسلی.

تصاویربرداری به دلیل دارا بودن ویژگی متمایز کارایی بیشتری دارند زیرا با بزرگ کردن آن‌ها کیفیت تصویر از بین نمی رود و از سوی دیگر نیز حجم کمتری دارند و ذخیره‌سازی آن‌ها آسانتر است.

کورل دراو بر پایه ی و اساس برداری تنظیم شده است و به کاربران فرصت داده تا بتوانند خلاقیت‌های حرفه ای داشته باشند. امروزه در ساخت وب سایت‌های وسیع به طور ویژه از آن می‌توان بهره‌مند شد‌، دستیابی به الگو و طرح‌های مختلف در تصاویر گوناگون با استفاده از ویژگی‌های این نرم افزار به طور کامل ممکن است.

آموزش کورل دراو ، دوره آموزش نرم افزار کورل دراو یک کارگاه تئوری/عملی است که ویژه ورود هنرجویان به بازار کار طراحی گردیده است.

هنرجویان طی دوره آموزش کورل دراو ویژه کار، کار با نرم افزار کورل را بطور کامل فرا خواهند گرفت.

بعد از از گذراندن تمام کلاس های کورل، مدرک فنی حرفه ای کورل و مدرک داخلی مجتمع فنی آریا تهران را دریافت خواهید نمود.

تفاوت نرم افزار کرل و فتوشاپ

نرم افزار کورل برای ایجاد فایل های برداری است، کاربرد آن بیشتر برای طراحی آرم و نشانه، طراحی کاراکتر و تصویر سازی می باشد. اما نرم افزار فتوشاپ برای ویرایش تصاویر موجود و ایجاد تصاویر گرافیکی و از کاربردی ترین نرم افزارهای ویرایش عکس در جهان است.

موارد استفاده از کرل بسیار بالا و هرکس با توجه به نیازش می تواند از آن استفاده کند. نرم افزار کرل یک نرم افزار برداری است که بر پایه فرمول های ریاضی ایجاد شده و همین امر در برخی از موارد، دلیل مزیت این نرم افزار نسبت به نرم افزار فتوشاپ بوده است. به طور مثال تغییر سایز تصاویر در کرل هیچگاه با کاهش کیفیت تصویر همراه نخواهد بود در صورتی که در فتوشاپ باید همان ابتدا اندازه تصویر انتخاب شود و پس از ویرایش باعث کاهش رزولوشن تصویر می شود.

اما در کل می توان برای طراحی های کوچک و طراحی وب سایت که چاپی نیستند از فتوشاپ و برای طراحی های بزرگ و چاپی از نرم افزار کرل استفاده کرد.

12ـ و …
 • دانشجویان در پایان دوره آموزش جامع کورل – Corel نحوه استفاده از ابزارهای مختلف ترسیم را درک می کنند.
 • دانشجویان در پایان دوره آموزش جامع کورل – Corel می توانند نوشته و آرم های مختلف را طراحی و آماده سازی کنند.
 • دانشجویان در پایان دوره آموزش جامع کورل – Corel می توانند طراحی پوستر، کاتالوگ، طراحی روی CD ، کارت ویزیت، بنر و را انجام دهند.
 • دانشجویان در دوره آموزش جامع کورل – Corel مدیریت پیش رفته رنگ ها را فرامی گیرند.
 • شرکت در دوره آموزشی جامع کورل Corel فقط مختص به دانشجویان رشته کامپیوتر نیست.
 • هر شخصی که به گرافیک علاقه دارد می تواند در این دوره شرکت نماید.
 • افرادی که به صورت اجمالی با نرم افزار کورل Corel آشنا هستند و میخواهند به صورت حرفه ای با این نرم افزار قدرتمند کار کنند.
 • شرایط سنی برای شرکت در دوره به هیچ عنوان ملاک نیست، دانشجویانی از ۱۳ سال تا ۵۰ سال داشته ایم و داریم.
 • تمام افرادی که می خواهند کارهای گرافیکی را خودشان انجام دهند.
 • تمام افرادی که به دنبال شغل پردرآمدی هستند.
 • فارغ التحصیلان دانشگاه های مختلف در رشته های مختلف.
 • دانش آموزانی که به نرم افزار کورل Corel، طراحی و کارهای گرافیکی علاقه مند هستند.
 • افرادی که می خواهند به صورت عملی و حرفه ای با کورل Corel کار کنند.
 • دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته گرافیک و علاقمندان به امور گرافیک و طراحی در محیط Vector.

با پایان دوره کارت تخفیف ویژه ثبت نام در دوره های آموزشگاه پویاگران