فهرست بستن
book

جهت ثبت نام در دوره آموزشی کلیک کنید

دوره آموزشی
صفحه آرایی کتاب، پایان نامه، رساله دکتری
صفحه آرایی کتاب

کد استاندارد آموزشی

طول دوره

6جلسه

خصوصی

 

صفحه آرایی کتاب

صفحه آرایی کتاب همان هنر و استعداد به کارگیری و انتخاب فونت، فاصله ی خطوط، اندازه ی کلمه ها، فاصله کلمات از حاشیه ها، طراحی گرافیکی صفحات، جایگزینی مناسب عکس ها، انتخاب رنگ مناسب برای چاپ با کیفیت، دید خلاقانه و طراحی قوی و… می باشد. صفحه آرایی کتاب یکی دیگر از خدمات پیش از چاپ می باشد و هدف اصلی آن زیبایی ظاهری متن و راحتی خواننده برای خواندن کتاب است.

قبل از صفحه آرایی کتاب، شناسایی مخاطبان بسیار مهم است. در گذشته صفحه آرایی به صورت دستی انجام می شده اما با پیشرفت علم و فناوری نرم افزار های زیادی جهت صفحه آرایی به وجود امده است که کار صفحه آرایی کتاب را به بهترین نحو ممکن انجام می دهد.

یکی از قوی ترین نرم افزارها Adobe indesign است که امکانات بسیار فراوانی دارد و دست طراح را برای خلاقیت باز گذاشته است. microsoft publisher و microsoft word هم صفحه آرایی کتاب را به صورت غیر حرفه ای انجام می دهد.

دریافت مدرک معتبر پایان دوره آموزش

آموزشگاه کامپیوتر پویاگران زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای

به فراگیران دوره صفحه آرایی کتاب ویژه بازار کار، بعد از گذرندان کامل دوره

دو نوع مدرک معتبر قابل ارائه به شرکت ها و سازمان های مختلف ارائه می دهد

 


یکی از قوی ترین نرم افزارها Adobe indesign است که امکانات بسیار فراوانی دارد و دست طراح را برای خلاقیت باز گذاشته است. microsoft publisher و microsoft word هم صفحه آرایی کتاب را به صورت غیر حرفه ای انجام می دهد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از روند دوره آموزشی با آموزشگاه کامپیوتر پویاگران (44592214) تماس حاصل فرمایید.

1ـ صفحه بندی و ویراستاری یک کتاب یا مجله

2ـ تضمین استفاده بهینه از حداکثر مهارت و توانایی کارمندان در محیط کار

4ـ افزایش سطح مهارت پرسنل مشاغل و شرکت ها، سازمان ها

تمامی دانشجویان مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری که برای ارائه پایان نامه و پروپزال خود نیاز به فراگیری این دوره دارند.

افرادی که علاقه مند به استخدام در مشاغل دولتی هستند.

افرادی که جویای کار و شغل مناسب هستند.

دانشجویان و دانش آموزان کلیه مقاطع تحصیلی

با پایان دوره کارت تخفیف ویژه ثبت نام در دوره های آموزشگاه پویاگران

صفحه آرایی کتاب

صفحه آرایی کتاب با نرم افزار ایندیزاین

کارور ایندیزاین – InDesign در حوزه فناوری اطلاعات بوده و یک برنامه‌ی کامپیوتری رایج در زمینه ی نشر است. این نرم‌افزار در صنعت چاپ و صفحه‌آرایی بکار می‌رود و صورت کلی برای گردآوردن و کنار هم قرار دادن متون و عناصر نگاره‌ای در قالب صفحات است.دوره آموزش نرم افزار ایندیزاین (InDesign) ، یک کارگاه تئوری/عملی است که ویژه ورود به بازار کار طراحی گردیده است. هنرجو در طول دوره آموزش نرم افزار ایندیزاین (InDesign) ، کار با نرم افزار ایندیزاین (InDesign)  را نیز بطور کامل فرا خواهد گرفت و قادر  به انجام انواع پروژه های صنعت چاپ و صفحه آرایی کتاب خواهد بود

صفحه آرایی کتاب
در این دوره آموزشی صفحه آرایی کتاب با ورد را فرا می گیرید. همچنین به نکات مربوط به صفحه آرایی پایان نامه فارسی نیز اشاره خواهد شد. استفاده از استایلها براي قالببندي متن، فصلبندي کتاب، نحوه گذاشتن سرصفحه و پاصفحه (هدر و فوتر)، شماره صفحه و درج فهرست مطالب در نرم افزار ورد،میتوانید کتابی بسازید که صفحات زوج و فرد آن داراي سرصفحه ي متفاوتی است؛ فصول از صفحات فرد یا دلخواه شروع میشوند؛ با تغییر فصول، متن سرصفحه ها عوض میشود و صفحات آغازین فصول، فاقد سرصفحه و یا داراي سرصفحه ي متفاوت هستند. همچنین بعد از گدراندن این دوره براحتی می توانید پابان نامه خود را  طبق شیوهنامه ي دانشگاه خودتان صفحه آرایی و تنظیم نمایید.