فهرست بستن

آموزشگاه کامپیوتر تهرانسر پویاگران

آموزشگاه کامپیوتر و حسابداری پویاگران

 

در سال 1390 با آموزش دوره های فن آوری اطلاعات – حسابداری با نظر و همت، تلاش و پشتكار مهندس مریم فیروزصمدی کارشناس ارشد نرم افزار رسماٌ فعالیت آموزشی خود را آغاز نموده است.
آموزشگاه پویاگران از همان ابتدای فعالیت خود، با شناسایی نیازهای کشور و جامعه در حوزه فناوری اطلاعات و با استفاده از آخرین ابزارها و فناوری ها، عمده فعالیتهای خود را بر روی ارائه آموزشهای کیفی و متفاوت در این حوزه متمرکز کرد. دوره های طراحی شده در آموزشگاه فنی و حرفه ای پویاگران به صورت کاملا تخصصی و تضمینی برگزار می گردد.
ما برآنیم تا به لطف پروردگار به عنوان برترین مرکز آموزشی و پژوهشی، در محیطی شاد و خلاق، شرایط یادگیری علوم مختلف را با در نظر گرفتن روابط انسانی و بهره مندی از همکارانی متعهد و دلسوز و اساتید متخصص و خلاق، در تمامی زمینه های علمی و فناوری، از سنین کودکی تا بزرگسالی در عرصه ملی فراهم نموده و جامعه ای انسانی، عادلانه، پویا، متخصص و بالنده را در آینده نظاره گر باشیم.
تاکنون این افتخار را داشته است که دانشجویان زیادی را به بازار کار ایران معرفی نماید. اگر شما هم تمایل دارید یک آموزش حرفه ای، تخصصی و ویژه بازار کار در دنیای نرمافزار های کامپیوتر و حسابداری ببینید، با ما تماس بگیرید. شما با گذراندن دوره ها و دریافت مدرک معتبر، می توانید به سادگی وارد بازار کار شوید. ما همواره و حتی سال ها پس از پایان دوره دانشجویانمان، در کنار آنها هستیم و راهنمایی های لازم را به صورت رایگان انجام خواهیم داد.

آموزشگاه کامپیوتر و حسابداری پویاگران

مدیریت دانش محور و تلاش برای ارائه خدمات آموزشی، مناسب با آموزش های مهارتی و تخصصی پیشرفته و همچنین کارآفرینی و اشتغال جوانان ايران عزيزمان، بخشی از فعالیت های گسترده اين مركز آموزشي در آموزشگاه کامپیوتر تهرانسر مي باشد.

امتیازات ویژه:

دارنده مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای كل کشور

دارنده مجوز از وزارت كار وامور اجتماعي
طرف قرارداد با آموزش و پرورش كارو دانش وآزاد ( روزانه – شبانه )
دارنده مجوز رسمی از سازمان برنامه ریزی و بودجه کل کشور

بهترین-آموزشگاه-کامپیوتر-تهرانسر
ما همه چیز را برای رسیدن به موفقیت شما فراهم آورده ایم

مزایای دیپلم فنی و حرفه ای آموزشگاه کامپیوتر در تهرانسر

امکان دریافت وام خوداشتغالی
دریافت گواهینامه بین المللی
داشتن امتیاز بیشتر در مصاحبه های مهاجرتی
اولویت استخدام و اشتغال در مراکز دولتی و خصوصی
اخذ دیپلم رسمی از آموزش و پرورش و امکان ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر
با در نظر گرفتن استانـداردهای بین المللی ارائه شده از سـازمـان فنـی حرفـه ای کشور دوره های آموزشی خود پایه ریزی نموده ایم ما در آموزشگاه کامپیوتر تهرانسر به شما کمک می کنیم تا براساس اهــداف خود دوره مورد نظر را انتخاب کنید و یک گـرایش تحصیلی ـ شغلی درآمدزا و جذاب برای خود رقم زنید. یادگیری پروژه محور به کارآموزان کمک می کند که هم بدانند و هم عمل کنند. کارآموز خسته و بی تفاوت را به مشارکت وا می‌دارد و به آن انگیزه می‌دهد.

کلاس های به صورت کاملا حضوری بوده و پس از اتمام هر جلسه به کارآموزان پروژه هایی برای انجام داده می شود که به صورت آنلاین در واتساپ پاسخگو پرسش های شما در زمینه محتوا و پروژه که باید انجام بدید هستیم تا شما تجربه آموزشی خوبی را آموزشگاه کامپیوتر تهرانسر پویاگران داشته باشید.

همچنین در دنیای امروز که کسب و کارها دارای رقابتی تنگاتنگ با یکدیگر هستند دیگر کسب و کار بشکل سنتی دیگر پاسخگو نیست و لازم است تا در کنار کسب و کار سنتی خود یک سایت داشته باشند، لازم است تا سایت خود را به یک شرکت معتبر در زمینه طراحی سایت بسپارید. اما مشکل از جایی شروع می شود که قرار است پروژه خود را به کارمندان بسپارید و اگر از امر طراحی سایت سر رشته ای نداشته باشید لازم است تا در یک آموزشگاه طراحی سایت شرکت نمایید و دوره طراحی سایت را آموزش ببنید آموزشگاه کامپیوتر تهرانسر پویاگران این امکان را برای شما فراهم آورده است که صورت کاملا پروژه محور چندین سایت را از ابتدا تا انتها طراحی و اجرا نمایید.

 

برای ترفیع نیاز به مهارت است، با گذراندن دوره ها سطح مهارت خود را افزایش داده و به ارتقا شغلی و افزایش درآمد دست می یابید برای مشاهده دوره های آموزشی کلیک کنید و یا برای مشاوره شماره تلفن 02144592214 تماس حاصل فرمایید.