فهرست بستن

درباره-ما

آموزشگاه کامپیوتر و حسابداری پویاگران

آموزشگاه کامپیوتر و حسابداری پویاگران

در سال 1390 با آموزش دوره های فن آوری اطلاعات – حسابداری با نظر و همت، تلاش و پشتكار مهندس مریم فیروزصمدی کارشناس ارشد نرم افزار رسماٌ فعالیت آموزشی خود را آغاز نموده است.
آموزشگاه پویاگران از همان ابتدای فعالیت خود، با شناسایی نیازهای کشور و جامعه در حوزه فناوری اطلاعات و با استفاده از آخرین ابزارها و فناوری ها، عمده فعالیتهای خود را بر روی ارائه آموزشهای کیفی و متفاوت در این حوزه متمرکز کرد. دوره های طراحی شده در آموزشگاه فنی و حرفه ای پویاگران به صورت کاملا تخصصی و تضمینی برگزار می گردد.
ما برآنیم تا به لطف پروردگار به عنوان برترین مرکز آموزشی و پژوهشی، در محیطی شاد و خلاق، شرایط یادگیری علوم مختلف را با در نظر گرفتن روابط انسانی و بهره مندی از همکارانی متعهد و دلسوز و اساتید متخصص و خلاق، در تمامی زمینه های علمی و فناوری، از سنین کودکی تا بزرگسالی در عرصه ملی فراهم نموده و جامعه ای انسانی، عادلانه، پویا، متخصص و بالنده را در آینده نظاره گر باشیم.
تاکنون این افتخار را داشته است که دانشجویان زیادی را به بازار کار ایران معرفی نماید. اگر شما هم تمایل دارید یک آموزش حرفه ای، تخصصی و ویژه بازار کار در دنیای نرمافزار های کامپیوتر و حسابداری ببینید، با ما تماس بگیرید. شما با گذراندن دوره ها و دریافت مدرک معتبر، می توانید به سادگی وارد بازار کار شوید. ما همواره و حتی سال ها پس از پایان دوره دانشجویانمان، در کنار آنها هستیم و راهنمایی های لازم را به صورت رایگان انجام خواهیم داد.

آموزشگاه کامپیوتر و حسابداری پویاگران

مدیریت دانش محور و تلاش برای ارائه خدمات آموزشی، مناسب با آموزش های مهارتی و تخصصی پیشرفته و همچنین کارآفرینی و اشتغال جوانان ايران عزيزمان، بخشی از فعالیت های گسترده اين مركز آموزشي مي باشد.

امتیازات ویژه:

دارنده مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای كل کشور

دارنده مجوز از وزارت كار وامور اجتماعي
طرف قرارداد با آموزش و پرورش كارو دانش وآزاد ( روزانه – شبانه )
دارنده مجوز رسمی از سازمان برنامه ریزی و بودجه کل کشور

درباره ما
ما همه چیز را برای رسیدن به موفقیت شما فراهم آورده ایم

مزایای دیپلم فنی و حرفه ای

امکان دریافت وام خوداشتغالی
دریافت گواهینامه بین المللی
داشتن امتیاز بیشتر در مصاحبه های مهاجرتی
اولویت استخدام و اشتغال در مراکز دولتی و خصوصی
اخذ دیپلم رسمی از آموزش و پرورش و امکان ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر